Познайомимо дитину з одягом англійською. "Одяг". Короткі тексти англійською для дітей та початківців Мультик про одяг англійською для дітей
Тема «Гардероб для ляльок»
МЕТА:
Закріплення лексичного матеріалу на тему «Одяг»
ЗАВДАННЯ:
Освітні:
Закріплення лексики на теми «Одяг», «Кольори», «Рахунок»
Активізація знань про сезонний одяг
Розвиваючі:
Розвиток уміння працювати у команді
Розвиток мови, уваги, пам'яті, мислення
Виховні:
Виховання позитивного ставлення, співпереживання до оточуючих, бажання допомагати іншим
ОБЛАДНАННЯ:
2 паперові ляльки, картинки із зображенням одягу, картинки пір року (зима, літо), картинка із зображенням річки, набір картинок червоного та зеленого одягу, паперові монети.
ВІК ДІТЕЙ: 5-6 років
ПЛАН ЗАНЯТТЯ:
3. Гра «Подружки-модниці»
4. Гра «Зима та літо»
5. Гра «Небезпечна річка»
6. Гра «Магазин одягу»
Хід заняття:
1. Організаційний момент. Вітання.
Педагог: Standup, please! Goodmorning, children!
Діти: Goodmorning, Маріє Володимирівно!
Педагог: Sitdown, please! Хлопці, я сьогодні на заняття прийшла не одна, зі мною дві подружки – паперові ляльки. (Показ на дошці зображення ляльок). У них трапилося лихо – сталася пожежа у будиночку і всі речі згоріли, навіть одяг. Давайте допоможемо їм та подаруємо новий одяг! А де ми її візьмемо? Де ми беремо новий одяг? Звісно, у магазині. Ось і наш магазин одягу (на дошці зображення магазину одягу). Але, щоб її купити, нам потрібні гроші. Тому сьогодні ми з вами братимемо участь у різних конкурсах, у яких ви зможете заробити монетки за правильно виконані завдання. І на ці монети ми зможемо купити у нашому магазині багато одягу для ляльок. Одна команда збирає монетки для ляльки Аліси, друга – для ляльки Ані.Let" sbeginourgame!
Діти: Yes!
2. Підготовка до змагання. Розподіл на команди.
Педагог: Насамперед, нам потрібно розділитися на 2 команди. Перед вами коробочка з різними картинками одягу червоного чи зеленого кольору. Лялька Аліса любить червоний колір, а Аня зелений. Кожен із вас дістане з коробочки одну картинку, назве її. Якщо на картинці зображено одяг зеленого кольору, то ви гратимете у команді ляльки Ані, якщо кранного – у команді ляльки Аліси.
Діти по черзі дістають картинки, називають предмети одягу англійською (наприклад, red dress, green skirt і т.д.) і поділяються на 2 команди.
3. Гра «Подружки-модниці»
Педагог: Хлопці, у наших ляльок Аліси та Ані є дві подружки, великі модниці. Вони дуже люблять одягатися в найкрасивіший одяг. Ось вони. (картинки двох ляльок). Давайте їх одягнемо? Я прошу вийти до дошки по одному представнику кожної команди. Подивіться, скільки одягу для наших модниць! (картинки різнобарвного одягу). Я називатиму вам колір і назву одягу по-англійськи, а ви повинні знайти і «одягти» її на наших модниць. Хто з вас швидко і правильно справляється із завданням – отримує монету.
4. Гра «Зима та літо»
Педагог: Усі ви знаєте, що у різні пори року ми носимо різний одяг. Давайте розділимо весь одяг на зимовий та літній. Одна команда називає предмети літнього гардеробу, інша предмети зимового гардеробу. За кожну правильну відповідь ви отримаєте монету.
На дошці картинки із зображенням пір року – літа та зими. Діти або просто вголос називають сезонний одяг, або з представлених на дошці картинок вибирають потрібний і співвідносять його із зображенням пори року.
5. Гра «Небезпечна річка»
Педагог : А тепер ми з вами відпочинемо і пограємосяУявімо, що ми з вами перенеслися в дикі джунглі, до дуже глибокої та довгої річки, в якій водяться піранії та крокодили. (На підлозі з'являється зображення річки) Нам потрібно перейти на інший берег річки. Я називатиму вам різні предмети одягу, ті з вас, на кому є такий одяг, можуть перейти річку. Ті, на яких немає потрібного одягу, можуть назвати будь-яке слово англійською мовою і теж перейти на інший берег. Кожна англійська надає вам право на 1 монету.
6. Гра «Магазин одягу»
Педагог : Ми з вами заробили вже багато монет Давайте їх порахуємо.
Діти: One! Two!Three! Four! …
Педагог : Подивіться на вітрину нашого магазину, які товари ми можемо там купити? (зображення магазину одягу)
Діти : Dress, skirt, jacket, sweater, …
Педагог: На кожному малюнку стоїть цифра – це ціна одягу. Кожна команда має порадитись і вирішити, що вони придбають на свої монетки. Я буду продавцем у нашому магазині. Ви даєте мені монетки, а я даю вам потрібний одяг і ви «одягаєте» своїх ляльок.
Діти вибирають потрібний їм одяг та прикріплюють на магніти до своєї ляльки.
7. Підбиття підсумків заняття. Рефлексія.
Педагог : Хлопці, які ви молодці! Ви дуже допомогли нашим лялечкам! Але погляньмо на них уважно, чого не вистачає?
Діти: В них немає взуття!
Педагог : А як ми називаємо взуття англійською?
Діти: Shoes, boots.
Педагог : Правильно! І зараз ми з вами зробимо ще один сюрприз нашим лялькам – ми самі намалюємо для них взуття. Якщо вам сподобалося допомагати Алісі та Ані, сподобалося брати участь у конкурсах та грати на сьогоднішньому занятті, то намалюйте яскраве кольорове взуття, якщо ні – то чорне чи коричневе.
Діти малюють взуття. Після завершення педагог та діти прощаються.
Педагог: Good-bye,children!
Діти: Good-bye, Маріє Володимирівно!
Шаповал Олена Олександрівна, керівник гуртка «Планета чудес», МОУ ДО «Центр дитячої та юнацької творчості» м. Рибниця.
Цей матеріал буде корисним для керівників гуртків англійської мови, а також вчителів англійської мови. Ця розробка призначена для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Матеріал можна застосовувати у гуртковій роботі з вивчення англійської мови, а також на уроках англійської мови.
Конспект ігрового заняття з англійської мови «Одяг Маші-Ростеряші»
Мета заняття:удосконалювати вміння застосовувати знання, здобуті на попередніх заняттях.Завдання заняття:
Навчальна- узагальнити та закріпити знання учнями предметів одягу, кольорової гами, тварин, членів сім'ї, меблів, продуктів харчування, іграшок, вчити застосовувати знайому лексику у різних граматичних конструкціях;
Розвиваюча- розвивати навички монологічного мовлення, зорову та слухову пам'ять, увагу, уяву, виразність мови, вміння порівнювати та знаходити зайве;
Виховна- привчати дітей до порядку, виховувати акуратність, дбайливе ставлення до одягу, чуйність, дружелюбність, бажання допомогти.
Тип заняття:закріплення та вдосконалення знань, умінь та навичок.
Методи навчання:інтерактивний, пояснювально-ілюстративний, репродуктивний.
Навчально-методичний комплекс: дидактична лялька, іграшкова шафа з одягом, ляльковий будинок з меблями, іграшки (жаба, лисиця, вовк, кіт), коробка з різнокольоровими сукнями, малюнок «Машина сім'я».
Обладнання: портативний аудіопрогравач, флешнакопичувач з аудіозаписом "Touch your head".
Хід заняття
1. Організаційний момент
1.1. ВітанняПедагог: Are you ready?
Навчальні: Yes, we are!
Педагог: Good afternoon, children!
Навчальні: Good afternoon, teacher!
Педагог: How are you?
Навчальні: I`m fine (I`m happy, I`m sad, I`m great, I`m sick, I`m hungry…)
Педагог: Let`s begin our lesson.
1.2. Фонетична зарядка
Педагог: Щоб англійські слова виходили красиві і правильні, давайте «потренуємо язички».
Відпрацювання звуків [w], [v], [h], [t], [d], [r].
1.3. Мовна зарядка
Педагог: How many children (boys/girls) are present today? Let`s count!
(Дитина вважає дітей, потім хлопчиків, дівчаток).
Педагог: What is the weather like today? (Яка сьогодні погода?)
Учні: The weather is fine/nasty. It is cold/warm. It is sunny/windy/
rainy/snowy. Sky is blue.
1.4. Подання плану, цілі заняття
Педагог: Хлопці, мені вчора подзвонила дівчинка Маша: Маша-Ростеряша. Її запросили на день народження. Вона спочатку дуже зраділа, але, коли вона зазирнула до своєї шафи, її улюбленого вбрання там не було. Маша дуже засмутилася, що їй нема чого надіти на день народження. І вона попросила мене про допомогу. Я сказала, що без вашої допомоги мені не обійтись. Давайте знайдемо Машину одяг, а коли вона прийде до кінця заняття, ми їй допоможемо зібратися на день народження. А на допомогу до нас я покликала Машиних друзів: жабу, кота, лисицю та вовка.
2. Основна частина
2.1. Повторення лексичного матеріалу. Рифмовка «Шафа»Діти звуть жабу, вітають її, просять допомоги. Жаба дістає Машину шафу, відкриває її, розповідає з дітьми римування:
Заглянь-ка в Машину шафа:
Там на полиці шарфик…(діти) a scarf.
Поряд дрімає сірий кіт,
Ось висить пальце ... (Діти) a coat.
Хто та що тут розбере?
Спідниця – (діти) a skirt, сорочка – (діти) a shirt.
А по полицях, «стриб та скок»,
Скаче твою шкарпетку – (діти) a sock.
Нехай не радіє вітер:
Є тут теплий светр – (діти) та sweater.
Повна Машина шафа речей,
Тільки чи все їй потрібно?
2.2. Робота над використанням конструкції "I can see ...". Гра
Що зайве?
Педагог: Як ви бачите, у Машиній шафі багато речей. Щоб допомогти їй, нам потрібно прибрати все зайве, залишити лише одяг. Розкажіть, що ви бачите у шафі, а жаба наведе лад.
Діти знаходять у шафі предмети (одяг, іграшки, тварин), називають їх, у шафі залишають лише одяг, а зайві предмети прибирають.
Педагог: Dima, what can you see in the wardrobe?
Дитина: I can see a scarf (a car).
Педагог: Can you wear a scarf (a car)?
Дитина: Yes, I can! (No, I can`t)…
Діти дякують жабі за допомогу, прощаються з нею.
2.3. Повторення колірної гами. «Знайдемо Машине плаття»
Педагог: А тепер давайте покличемо кошеня. Він, мабуть, також хоче нам допомогти знайти Машину одяг.
Діти: Cat, come here! (з'являється кіт)
Педагог: Hello, cat! What do you have?
Кіт: I have a box. (кіт показує коробку)
Педагог: Dima, come here! Take a box. Open it. What can you see?
Дитина: I can see a dress.
Педагог: What color is it?
Дитина: A dress is red….
Діти по черзі дістають із коробки сукні, називають колір.
Педагог: Цікаво, а яке із суконь Машино?
Кіт: Masha wears a big blue dress. Can you see it?
Діти знаходять потрібну сукню, складають її в шафу. Потім дякують коті за допомогу, прощаються з ним.
2.4. Опис картинки «Машина сім'я»
Діти звуть лисицю, вітають її, просять про допомогу. Лисиця дістає малюнок, на якому зображена Машина сім'я та одяг, який вони носять. Діти повинні описати одяг і відгадати, чия вона.
Педагог: What is it?
Діти: It is a hat.
Педагог: Is it big or little?
Діти: It is big.
Педагог: Who wears a big hat?
Діти: A father…
Діти знаходять машини речі, складають їх у шафу. Потім дякують лисиці за допомогу, прощаються з нею.
2.5. Фізхвилинка
Педагог: Are you tired? Let`s have a rest!
Фізхвилинка проводиться під пісню "Touch your head".
2.6. Зарядка для очей
Метою цієї вправи є закріпити лексичний матеріал на тему «Моя кімната», а також сприяти розслабленню очних м'язів:
Look at the ceiling,
Look at the floor,
Look at the window,
Look at the door.
Close your eyes. Open your eyes (3 times).
2.7. Повторення матеріалу на тему «Моя кімната».
«Знайдемо одяг у Машиній кімнаті»
Педагог: А зараз покличемо вовка. Він також товаришує з Машею і хоче нам допомогти знайти її одяг.
Діти: Wolf, come here! (з'являється вовк)
Педагог: Hello, wolf! Please, help us! What do you have?
Вовк: I have a room. It`s Masha`s room.
Педагог: What can you see in the room?
Діти: I can see a table. I can see a sofa…
У кімнаті діти знаходять маленьку коробку, в якій лежать Машини шкарпетки. Діти дякують вовку за допомогу, складають шкарпетки в шафу, прощаються з нею.
2.8. Закріплення знань предметів одягу. Гра «Що пропало,
що з'явилося?
Діти розповідають, що тепер вони бачать у Машиній шафі. Потім педагог прибирає або додає до нього по одному або з двох предметів. Діти згадують, чого не було в шафі, або що в ній з'явилося.
2.9. Узагальнення знань, конструкція Put on / off. "Знайомство з
Машів-Ростеряшів»
Педагог: Listen! Someone`s knocking. Who is it?
Маша: Hello! My name is Masha. What is your name? (Відповіді дітей).
Педагог: Masha, we`ve found your clothes. Now you can go to the birthday party!
Давайте швидко одягнемо Машу, щоб вона не спізнилася на день народження.
Dima, put a dress on….
Діти одягають ляльку, Маша дякує та прощається з дітьми.
3. Заключна частина. Підведення підсумків.
Педагог: Подивіться, як зраділа Маша Ви змогли їй допомогти!Як ви думайте, чому її називають розгубленим?
А що треба робити, щоби речі не губилися?
Назвіть предмети одягу англійською? (Відповіді дітей)
Молодці! Clever you are!
The lesson is over. Good-bye!
Одяг і взуття | Вимова | ||
---|---|---|---|
На російській | По англійську | Транскрипція | Російськими літерами |
сайт | |||
Пляски | Flip-flop | [ˈflɪpflɒp ] | (флі´пфлоп) |
Спідниця у складку | Kilt | (Кілт) | |
Чоловічі труси | Boxers | [ˈbɒksəz] | (Баксес) |
Нижня білизна | Underwear | [ˈʌndəwɛː ] | (Андеве) |
Джинсова спідниця | Denim skirt | [ˈdɛnɪm skəːt ] | (Денім ска:т) |
Сандалії | Sandal | [ˈsand(ə)l] | (Сендел) |
Модельні туфлі | Dress shoe | (дрес шу:) |
Назви аксесуарів та матеріалів для виготовлення одягу та взуття.
Назва | Вимова | ||
---|---|---|---|
На російській | По англійську | Транскрипція | Російськими літерами |
сайт | |||
Застібка «Блискавка» | Zip | (ЗІП) | |
Гудзик | Button | [ˈbʌt(ə)n ] | (Батн) |
Кишеня | [ˈpɒkɪt] | (по кет ) | |
Комір | Collar | [ˈkɒlə] | (Коле) |
Стрази | Rhinestones | [ˈrʌɪnstəʊnz ] | (Раїстоунз) |
Бавовна | Cotton | [ˈkɒt(ə)n ] | (Котен) |
Джинсова тканина | Denim | [ˈdɛnɪm] | (Денім) |
Замша | Suede | (Свеїд) | |
Шкіра | Leather | [ˈlɛðə] | (леза) |
Сатін | Satin | [ˈsatɪn] | (Сатин) |
Вельвет | Velvet | [ˈvɛlvɪt] | (Веллвіт) |
Шовк | Silk | (силка) | |
Вовна | Wool | (вул) | |
Хутро | Fur | (фа:) | |
Малюнок «в ялинку» | Herringbone | [ˈhɛrɪŋbəʊn ] | (херинбеун) |
Малюнок «у клітинку» | Checked | (Чект) | |
В горошок | Polka dot | [ˈpɒlkə dɒt ] | (Полка dot) |
Кросівки - Sneakers якщо говориться про кросівки як взуття в якому ходять на тренування вживається слово trainer - [ ˈtreɪnə ]. Але окремо слово trainer перекладається як тренер.
Boxers може мати різні варіанти перекладу, залежно від цього у якому контексті використовується. Якщо йдеться про одяг, то це слово boxers перекладається як чоловіча білизна - труси. В однині boxer перекладається як боксер і має відношення як до спорту так і до породи собак. сайт
Briefs - у пропозиції та фрази про одяг це слово може перекладатися як труси, короткі штани.Якщо в реченні йдеться не про одяг, то це слово слід розуміти як present tense(he/she/it) для дієслова to brief (коротко викладати, резюмувати)або як множина для іменника - brief (короткий виклад, зведення, резюме).
Lace - шнурок в залежності від контексту може мати різні варіанти перекладу: сайт
- тасьма;
- мережива;
- тюль;
- шнурувати взуття.
Checked перекладається як малюнок «у клітку»тільки тоді, коли ви вживаєте це слово для опису тканини. В інших випадках це слово checked може бути в реченні як: прикметника перевірений, зупинений, затриманийабо як 2-ою чи 3-ю формою дієслова to check - зупиняти, стримувати, перешкоджати, утримувати, перевіряти.сайт
У статті ви знайдете поради щодо організації та складання уроку англійською мовою на тему «Одяг».
Необхідні англійські слова на тему «Одяг» для початківців, дітей: список з транскрипцією та перекладом
Тема «Одяг» є дуже важливою для тих, хто вивчає англійську мову. Не знаючи лексику даної теми, ви не зможете описати зовнішність, сказати продавцеві, що вам хочеться або знайти потрібну річ вдома.
Тему можна розділити на кілька підтем:
- Верхній одяг
- Одяг
- Взуття
- Аксесуари
Вокабуляр теми слід записати в словничок, потім попрактикуйте правильну вимову кожного слова і потім складайте з ними речення і діалоги. Кількість слів залежить від того, наскільки доросла дитина (маленьким дітям вибирайте основні слова для вивчення).
ВАЖЛИВО: Щоб використовувати слова слова теми «одяг», попередньо вам слід добре володіти лексикою розділу «кольори», щоб зуміти описати одяг: red socks, blue jeans, black hat.
Вокабуляр:
Вправи англійською мовою для дітей на тему «Одяг»
Тема «Одяг» дуже велика, тому що предметів гардеробу існує дуже багато, і кожен має свою назву. Мало просто озвучити та записати нові слова, необхідно закріпити отримані знання за допомогою письмових та усних вправ.
Варіанти вправ:
- : У завдання вам слід розподілити назви одягу та його зображення.
- : Необхідно заповнити кросворд словами, які відповідають назвам одягу
- : Доповни слова та речення відсутніми літерами (лексика «одяг»)
- : Виконай ряд завдань, головне - написати назви предметів гардеробу
Діалог англійською мовою для дітей на тему «Одяг» з перекладом
Найкращий спосіб закріпити нову лексику – активно використовувати її у складанні та практиці усних діалогів. Дуже корисно вигадувати «реалістичні» діалоги, коли ви уявляєте «живу» ситуацію і ведете розмову від першої особи.
Які діалоги можна використати:
- Діалог № 1 (завдання):Спочатку прочитайте діалог, а потім за цим прикладом складіть свій власний діалог. Використовуючи лексику (розкажіть про те, який одяг найбільше подобається вам).
- Діалог № 2 (завдання):Прочитайте діалоги та доповніть їх пропущеними словами теми (потім інсценуйте).
- Діалог № 3 (завдання):Прочитайте, доповніть діалог, переведіть його та розіграйте.
Фрази англійською мовою для дітей на тему «Одяг» з перекладом
Для складання діалогів на тему мало просто знати вокабуляр, також потрібно володіти певною лексикою, яка допоможе вам ставити запитання та відповідати на них.
Лексика на тему:
English | Переклад |
Get dressed | Одягатися |
I undressed | Я роздягся |
I took off my jeans | Я зняв джинси |
My dress is so beautiful! | Моя сукня така гарна! |
I don’t like to wear tight cloth | Я не люблю носити тісний одяг |
I wearing sweater now | Я одягнений у светр зараз |
I buy cloth in a shop | Я купую одяг у магазині |
A pair of shoes | Пара черевиків |
Цей T-shirt is too big for me | Ця футболка надто велика на мене |
I would like to buy some cloth for the party | Я хотів би купити одяг для вечірки |
I don’t like the cloth you wear | Мені не подобається те, у що ти одягнений |
This dress will fit you | Ця сукня тобі підійде |
I don’t think about clothes very much | Я не морочуся з приводу одягу |
Men have to wear ties | Чоловіки повинні носити краватку |
I like to be comfortable in a cloth | Я люблю почуватися комфортно в одязі |
I am very careful with my clothes | Я дуже уважний (ощадливий) зі своїм одягом |
Dress on | Одягати |
Dress of | Знімати |
Clever dress | Гарне плаття |
Expensive cloth | Дорогий одяг |
Checkedshirt | Сорочка в клітку |
Skinny trousers | Вузькі штані |
Пісеньки для дітей англійською мовою на тему «Одяг» з перекладом
Тематичні пісеньки є для кожної теми у вивченні англійської мови. Вони були навмисне придумані для того, щоб виявити інтерес у дітей, які вивчають мову, а також зробити навчальний процес веселим та позитивним.
Кожен учитель повинен заздалегідь готуватися до занять, готуючи всі наочності, робочий матеріал та мультимедіа-файли. Пісня можуть бути просто аудіо-треками, але набагато цікавіше включати для дітей відео-пісня.
ЦІКАВО: З аудіо-піснями вчити англійську більш ефективно, оскільки задіюється не тільки слухова, а й зорова пам'ять.
Пісеньки:
Відео: «Навчальна пісенька про одяг: англійська»
Картки англійською мовою на тему «Одяг» з перекладом
Картки для індивідуальної та групової роботи обов'язково знадобляться вам у вивченні мови. Їх можна використовувати для складання діалогів, побудови речень. З іншого боку, тематичні картки – це наочність, яка задіює зорову пам'ять дитини, отже, допомагає їй якісніше запам'ятовувати новий матеріал.
ВАЖЛИВО: Є два види карток – маленькі та великі. Великі кріпляться на дошку і їх спостерігають весь урок, а маленькі можна роздавати чи розкладати на робочий стіл.
До вашої уваги пропонуються короткі та цікаві тексти-історії англійською для дітей. Історії з перекладом російською мовою - так вам буде простіше вчити англійську. Якщо ви бажаєте більше практикуватися англійською, причому, не тільки онлайн, але і skype, то стукайтеся до мене в скайп - markandvika (Canada). Я вам допоможу.
Також вам будуть цікаві та корисні інші тексти англійською мовою в розділі . При копіюванні тексту, перекладу або аудіо та розміщенні на прихильник ресурсах посилання на цей сайт є обов'язковим.
Clothes (в англійській мові використовується в множині, а в російській - в однині)
Дреси, панці, skirts, черевики, шорти і будь-де на важливому в нашому поточному житті. Ми маємо шкіру, щоб відрізнятися від інших людей і робити нашікомфортні. Fashion is always changing, so we can choose our own style. And this style may be in fashion or out of fashion. But it doesn’t matter as long as a person likes it.
Люди можуть насолоджуватися тим, що вони впадуть. Але ця мова є доброю для домашніх робіт тільки. Коли люди є в громадськості, вони мають до певних правил. Особливо, якщо ми вивчаємо освіту школи.
Для прикладу, England. Всі школярі повинні стежити за особливими uniform. Якщо ви бачите дівчину або хлопчика в blue clothes, це означає, що вона або вона їде з Англії. However, for past 50 years майже every school in that country changed its rules.
Студенти можуть ходити шорти (в jar і влітку) і цукерки (в winter or in fall). Великий знайдено школярів, які наскрізь (pants), skirts, shirts, blouses and dresses. It is strange but boys and girls must wear a tie too.
Clothes play a great role in our life.
Одяг у нашому житті
Сукні, штани, спідниці, взуття, шорти і т.д. важливі у повсякденному житті. Ми носимо одяг для того, щоб відрізнятися від інших і почуватися комфортно. Мода постійно змінюється, тому ми вільні обрати свій стиль. І цей стиль може бути як модним, і старомодним. Але головне, що самій людині це до вподоби.
Люди можуть носити те, що віддають перевагу. Але це правило стосується лише домашнього одягу. Коли ми в суспільстві, ми повинні дотримуватись встановлених суспільством правил. Особливо це стосується шкільної форми. У більшості країн її потрібно носити обов'язково.
Наприклад, візьмемо Велику Британію. Всі дівчатка та хлопчики мають носити форму. Якщо ви бачите дівчинку чи хлопчика у синьому, то це, напевно, маленький англієць. Проте в останні роки 50 майже кожна британська школа вільна змінювати правила. Учням дозволено носити шорти (влітку та навесні), светри (восени, взимку). В основному учні носять штани, спідниці, сорочки, блузки, піджаки та сукні. Як не дивно, але і хлопчики, і дівчата повинні носити і краватки.
Related Posts:
- Красиві фото Бангкока та цікаві вирази на…
- Рецензія, опис фільму "Конг. Острів Черепа" та…
- Цікаві факти про Лева Толстого та уривок його роману…